Kısırlaştırma Sonrası Halsizlik

nildogcat

Kedim cuma günü kısırlaştırılmıştı ve aradan 3 gün geçti fakat kedim hala halsiz ve yemek yemiyor.Sürekli uyuyor,zorla kaldırıp tuvalete,yemek yemeye,su içmeye götürüyoruz.Bugün saatler boyunca yerinden hiç kıpırdamadan uyudu.Şimdi daha yeni yeni uyandırabildim.Biliyorum kediler günlerinin çoğunu uyuyarak geçirir fakat bu hayvan yemek te yemiyor su da içmiyor tuvalatede girmiyor.İştah açıcı ne yapabiliriz ve cidden çok halsiz daha demin bir top oynatayım dedim ki topa hayır demez bildiğiniz ben oynadım koridorun bir ucundan bir ucuna Lokumcuğum Lokumcuğum diye topu atıyorum gidiyorum yine ben tutuyorum Lokum'da sadece uyuyor :/Neden kaynaklanıyor olabilir?Ve nasıl bir çözebiliriz?

4 CEVAP

Queeninannesi

Benimki eve getirdiğim gün deliler gibi hopladı zıpladı sanki ameliyat olan o değilmiş gibi :) ama halsizdi tabi yemek yemedi sadece su içti ama bir haftaya toparlandı umarım sizinkide öyle olur :)

nildogcat

Çook teşekkür ederim içimi rahatlattınız:))

Nayeli

İçin rahat olsun
Benim dişi kedim iki haftada anca kendine geldi :) Şu anda güldüğüme bakma o iki haftayı gel bana sor :( oturup ağladım hiçbir şey yemiyor diye . Gittim en kaliteli yaş mamaları aldım . Süttozu aldım kuzuma şırınga ile içirdim :) Tam iki hafta boyunca abartı derecede az yiyordu hatta su bile içmiyordu ve sürekli uyuyordu . Şimdi çok şükür iyi

Master_Star

Dişi sanırım:) dişiler 1 haftada toparlanıyorlar. Yani o kadar sürebiliyor endiselencek bir şey Yok:) bol bol su içsin benim kuzum 2 günde toparlandı çünkü erkek
Kuzunuza öpücükler:)