Acil Acill!!!

patkam

arkadaşlar merhabalar benım kedımın gözünde ıkı gundur bir akıntı var boyle yapışkan yesıl tarzı bırsey . bunun nedenı nedır acaba? cok endıselendım son 2 gundur sılıyorum ama genede cıkıyor yardımcı olabılen varmı aranızda yardım edersenız cok memnun kalırım.

5 CEVAP

Nayeli

Veterinere giderseniz kesin damla verir size bir an önce gidin

milagro

Öyle durumlarda veterinere gitme imkanınız yoksa çok ılık bir suyu pamuk yardımıyla yavaşça surebilirsiniz

Seda19

Gecmis olsun şuan durumu nasil ?

patkam

tsk edrm fakat gectı:)

patkam

cok sagolun su anda durumu gayet ıyı:)