Kedimin Cinsi Ne Acaba?

Denizmete1

Kedimi sahiplenmiştim o zaman söylemişlerdi ama unuttum cinsini yavruydu bilen var mı acaba

5 CEVAP

Zeynepulku

Tortoiseshell kısacası torti diyebilirsiniz. Calicolardan sonraki en guzel kedi irklarindan biri bence genelde bir çoğu dışı oluyor çalıcılar gibi.

Superisi814

Bombay tekir kirmasi gibi geldi bana..

Superisi814

Ben tekir bombay kirmasi sanirdim.Sayenizde sokakta beslediğim canlardan birinin cinsini öğrendim.Soru icin de cevap icinde teşekkür ederim.Bir şey değişmez benim icin ama her gün yeni bir bilgi iyidir , güzeldir 🐱😊

cakilgunes5

Benim kizimda calica torti de cok güzel bir cins

Anonymus179224

Tortie 😍 pek de severim 🥰