Bonacibo Mama Nasil

ibisaski

Uygun fiyatli iyi mama arıyorum bu mama nasil acaba

14 CEVAP

yanik_kedi

Uygun olarak profine daha iyidir tavsiye ederim:)

Uzun süreli kullanımda böbreklerde sorun yarattığını duymuştum şahsen tavsiye etmiyorum daha kaliteli yerli mamalar var.

Master_Star

Uygun fiyatlı olarak profine kesinlikle 3 sene kullandım iyi sonuçlar aldım:)

Master_Star

Arkadaş spectrum dan bahsediiyor ama o daha KALİTESİZ!

uygun mama arasanızda hayvana zarar verecek bir mama olmasın bu Bonacibo gibi. Onun yerine Golosi alın derim. hem cebiniz hem içiniz rahat eder :)

Master_Star

GOLOSİ daha beter kusura bakmayın ama ikisinin içeriğini karşılaştırırsak golosi iyi bir seçim olmuyor

Puppy730

Ülkemizde iyi, uygun fiyatlı mama bulunmuyor maalesef. Geriye bir tık düşük mamalar kalıyor. Alın ama mama içeriği ile ilgili bilgi edinip, alacağınız mamanın içeriğine bakarak almanız iyi olacaktır.

Puppy730

Golosi Bonacibo'dan daha iyidir. Ama normalde ikisi de orta sınıf ve belki de kalitesiz sayılabilecek mamalar. Profine'de öyle. Uygun fiyatlı iyi mama Türkiye'de bulunmuyor denilebilir. Tabii bir şey kaçırmadıysam.

Spectrum kullanıyorum ne zamandır oldukça memnunum tavsiye ederim.

Master_Star

Hayır spectrum kalitesizdir lütfen kullanmayın içeriği berbat asla profine,BOZİTA gibi mamalarla eş tutulamaz almayın spectrum kalitesizdir!

matisse alabilirsiniz yazılan mamaların bir kalite üstündedir et oranı %42 ve 10 kg alınca uyguna geliyor 160 tl. fermuarlı poşetlere katıp kaldırıyorum 6 ay kadar gidiyor. matisse farmina nın ürünü olup gdo olmayan ve doğal yollarla korunan bir mamadır. bozita yıda öneririm.

Puppy730

Profine, Bozita, Spectrum sandığınız kadar iyi mamalar değil. Bir mama sadece protein oranına bakılarak değerlendirilmez. Çoğu mamadan iyi olabilirler ama bu kıyaslandıkları mamanın berbat olduğunu gösterir. Bu mamaların iyi olduğunu değil.

ibisaski

Golosi profine mamalarina da kimi iyi kimi kötü demiş ne alsam şimdi gönül isterdi ki n&d acana falan alabileyim :)

Golosi kesinlikle daha iyidir, hem besin dengesi hem içerik açısından. rahatlıkla kullanbilirsiniz.