Kedim İshal Oldu Ne Yapabilirim?

zehraaozlu

Kedimin davranışlarında hareketlerinde yeme içmesinde hiçbir problem yokken bu sabah tüm odanın içine saçılmış ishal kakalarıyla uyandım. Mamasını veteriner tavsiyesi üzerine ********* kullanıyorum, veterinere gitmeden evde yapabileceğim neler olabilir? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

6 CEVAP

Merhaba, yakın zamanda bir mama değişikliği oldumu ve olduysa ne zaman oldu iç parazitlerini düzenli oluyor mu evden ekstra bir şey verildi mi başka bir kedi ile teması var mı bu soruların cevaplarını verebilirseniz daha net yardımcı olabilirim.

Birde veterinere neden gitmek istemiyorsunuz merak ettim.

zehraaozlu

Mama değişikliği olmadı, aşıları düzenli oluyor, evden ekstra olarak sadece 10 günde bir haşlanmış yumurta sarısı veriyorum ve başka kedimiz yok. Ben öğrenci olduğum için 1 haftaya kadar maddiyatım yok bu yüzden gidemiyorum veterinere :/

Anlıyorum. Evde yoğurt verebilirsin. patates haşlayıp yoğurtla karıştırıp verebilirsin veya veterinerlerden hills İD konserve mama alabilirsin.

zehraaozlu

Teşekkür ediyorum Mehmet Bey.

BARISS

merhaba,
veterinere durumu anlatırsan ücretsiz de bakabilir.
sahiplendiğini ve maddi durumunun uygun olmadıgını söyle.
gerçekten yardımcı olacaklardır.