Hapşırıyor Ve Arada Bi Gözü Sulanıp Akıo Azıcık

Darkpanter

Kedin bugun 3 kere birsen hapşırdı ve geçe 2 kere hapşırdı gözleri arada bir sulanıyor acaba uykusuzlıkdan mı yoksa yardımcı olurmusunz içim rahat etsin bari veterinere götürecek dururmumda yok çünkü

7 CEVAP

Maumau

Üşütmüş olabilir

idunn

Akşam ışıkları yaktığınızda mı oluyor acaba? Benim de kedimde böyle bir şey oluyor bazen. Işık yakıldığında gölgeye kaçıyor, ışıkta durursa da gözleri sulanmaya başlıyor.

Darkpanter

Bilmiyorum fakat bi gözü şişdi biraz göz akıntısı başladı şişdi bitanesi birazcıkk çok degil çay sürdüm bende

Jabbar

Alerjisi olabilir veteriner ne dedi

idunn

Gözü şiştiyse bilemem. İltihap falan da olabilir belki...

HaleSebnem

Hapşırma, göz akıntısı, gözde şişkinlik bunlar üst solunum yolu enfeksiyonu belirtileri. Müdahale edilmezse ilerler ve tedavisi uzar. Bu sebeple mutlaka bir veterinerin görmesi lazım. Çok geçmiş olsun.

yagmurryamaan

Kedi gribi olabilir keşke buraya yazana kadar bi veteriner hekimi arasaniz