Kedim Evdeki Plastik Otlardan Yedi

Aysenurbsgn

Evimizde plastik, çimen şeklinde otlar var. Kedimiz hep gidip onlarla oynuyordu fakat koparıp yiyebileceğini düşünmemiştik. Az önce biraz miyavladıktan sonra otları kustu. Zaten çok fazla yememiş fakat hala varsa kendi çıkarabilir mi? Sağlığına zararlı mı yoksa bilerek tüyleri çıkarmak amacıyla mı yemiştir? Kedimiz 5 aylık.

1 CEVAP

dollfacepersian

Sağlığı için zararlı,neyseki çıkarmış. Bağırsaklarını tıkayabilir,ameliyat olması gerekebilirdi. Bir daha yabancı cisim yememesine dikkat edin.
Daha kalmış olabilir mi diye veterinere sorun