Kedim Kendini Temizlemiyor

patisu35

kedimin kendini yalaması güzel keyifle yalıyor temizliyor fakat asla yüzünü temizlemiyor petilerini yalaması göbeğini altını yalaması harika ama yüzüne gelince asla ağzı pis burun kenarları pis gözleri hep çapaklı ben temizliyorum ama pek müsadede etmiyor biraz kalıyor nasıl çözebilrim

3 CEVAP

tika_waylan

Gozlerini ben pamukla siliyorum gozleri beninkinin de hep akiyor.

onurylcn

Gereksinim duyduğu zaman kendini temizliyor burnunun ıslak olması sağlı anlamını taşıyor,çapak tozdan olabilir yediği mama önemli kedinizi izleyin

tika_waylan

Benim evimde cok toz oluyor her gun supurup silsem de cok kitap var ondan sanirim. Bu toz olayi yapiyor olabilir hic simdiye kadar aklima gelmemisti