Kedim Hangi Cins Yardımcı Olursanız Sevinirim

Avcizg

british shorthair olduğunu düşünüyorum ancak cok tecrübeli değilim daha tecrübeli uzman arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum

8 CEVAP

Queeninannesi

Tekir olabilir :)

dollfacepersian

Desen olarak British shorthair lerin whiskas tabby desenine benziyor kürk olarak ama British shorthair kesinlikle değil. Britishlerin melezleri dahi koca kafalı ve iri patili ve iri olurlar.
Daha önce birçok British melezi görmüştüm. Kediniz çok tatlı ve tekir bence;) Biraz zayıf geldi bana?

dollfacepersian

Bana öyle gelmiş demek ki. Kedide sağlıksız olmadığı sürece ne kadar zayıfsa,fitse o kadar iyi oluyor. Genelde büyüdükçe sakinleşmeye başlıyorlar ama belli olmaz. Benim ki neredeyse 2 yaşında ama hâlâ koşup oyun oynar

Avcizg

Evet katılıyorum, umarım şuan ki kadar enerjik olmaz:)) hic görmediğim oyun aliskanliklarini gördüm cok eğlenceli :))

Avcizg

Bende öyle düşünmeye başladım :) renk tonları beni biraz düşündürdü :)

yanik_kedi

Tekir kedi

doganveysel

sokak kedisi

Avcizg

Gayet iyi cok yiyor ve tabi cok enerjik koşuşturuyor ordan buraya sürekli tabi henüz 5 aylık