Sokakta Besledigim Kedime Bir Bakar Misiniz

milagro

Merhaba bu güzel kediyi sokakta besliyorum ancak sokağa atıldığını düşünüyorum çünkü sokak kedisi gibi değil ayrıca tekire de benzemiyor sizce farklı bir cins mi bir bilginiz var mı

9 CEVAP

Master_Star

Aman Allahım montaj mı bu!!!!
Bu ne güzellik:) yok normal soke(SOKAK kedisi) sokağa atılmamış her sokakta olan bir tür chincilla ile tekir melezi

milagro

Tam bir prenses çok Asil eve almak için can atıyoruz ama ailevi meseleler teşekkür ederim yanitiniz için

Goupe

Fotoğrafın gerçek olduğunu sanmıyorum bu kadar güzel bir kedi olamaz :) inşallah en kısa zamanda yanınıza alırsınız çok tatlı bir kedi

Bahadiy

Chincilla türüne benziyor. Sokak kedisi de olsa Kraliyet kedisi de olsa hepsi çok tatlı ;)

Nayeli

Kurban olurum buna, yavrucak Allah bilir nasıl bir evden ayrılmak zorunda kaldı :( Özellikle ev kedileri sokağa atıldığında daha zorlanıyorlar çünkü ortama alışkın değiller

Duman14

Eve almayacaksanız sahiplendirin bence bu yavrucak sokakta kalmamalı hem güzelliğinden çok ilgi görür bence hemen sahiplendirin :)

Patim34

Kesinlikle ilan açın derim bu güzellik sokakta kalmasın:(

tika_waylan

Acayip guzel resmen buyulendim ya Sibirya kedisi, Chilcillia tekir, Ankara melezidirmuhtemelen. Melez bir kedi ama tuylerinin guzelligi muhtesem

tika_waylan

Bu kediyi sahiplendirin ilan acin acayip guzel kesin yuva bulur bu guzellik