Kedim Ne İstiyor?

Goupe

Evde yürürken bacaklarıma zıplıyor ve sürekli miyavlıyor. Salonda sırt üstü yatıp karnını açıyor oyun oynasamda hergün peşimden geliyor. Tuvalete bile benimle geliyor kapıda bekliyor. Eve geldiğimde kapıda beni bekliyor. Nereye gitsem gölgem gibi hep yanımda geziyor. Suyunu sürekli değiştiriyorum ve yemeğinide fazlasıyla yiyor , oyunda oynuyoruz ama ne istediğini hala çözemedim.

10 CEVAP

Edadv

Kedin seni seviyor

Goupe

Evet dişi fakat o benimle yorganın altında uyuyor :) genelde kendi yorganın altına girip bacaklarıma veya insan gibi hemen boynumun altına yatar :) bende onu seviyorum

Queeninannesi

Sizi sevdiği için yapıyor hepsini

Bahadiy

Muhtemelen dişi. Dişi kedilerin bu davranışları aşık olmuş gibi özellikle erkek sahiplerine. Benim bir önceki kedimi anımsadım. Uykusuz yıllarım :) bensiz asla uyuyamazdı. Genelde sabah uyandığımda kafamın üstünde uyuyor olurdu :D

besahin

Benim kızım da öyle :) sevdiği için öyle yapıyor işe giderken çantamın içine girer benim kızım da dişi kediler genelde böyle bağlı oluyor sahiplerine :)

Nayeli

Çok şanslısın demekki o tam bir sevgi Yumağı :)) Kısırlaştırdın mı?

tika_waylan

Ya ne sanslisin seni cok seviyor ay benimki anca mama istediginde oyle yanasir. Bence bunun tadini cikar seni cok seviyor hep seni yaninda istoyor ne mutlu sana :)

ceydatpcu

Ewt benim kızlarımda öyle srekli pesimde yanımda uyuyrlar ewe geldgimde kapida oluyorlar bni görür görmez üzerime tirmaniyorlar coook gzell bisey

tugcerkovan

Benim oğlum da öyle. Hep yanı başımdadır kapıyı 2 dk kapatsam hemen miyavlamaya baslar.

pisicikpisicik

yanında bir kedi arkadaşı olsa siz yokken onunla oynar,sıkılmaz