Kedim Kısırlaştırıldı Yarasını Yalıyor

Senasakar

Dün gece veterinerde kaldı. Bugun eve getirdim. Çok fazla su içti. Yemek yemedi. Bana tıslıyor. Durmadan yaralı bölgeyi yalıyor. Yalamasında bir sakınca varmı? Ona nasıl davranmalıyım? Yapmam gerekenler neler? Veterinerimden konu hakkında bilgi alamadım.

2 CEVAP

Queeninannesi

Yarasını kesinlikle yalamasın bi süre sonra ısırıp dikişleri çıkarmaya çalışır. Bir an önce boyunluk almalısınız yalamasın

Nayeli

Yallanmaması gerekiyor yaranın açılması iyi olmaz bence de boyunluk takabilirsiniz ya da bedenini kumaş geçirebilirsiniz . Ben eski bir Taytıma iki delik açıp ön patilerini geçirmiştim arkaya doğru uzatmıştım yarasını kapatmıştım
ama gerçekten veterineri zorlayın cevap versin
o daha iyi yardımcı olur