Sokak Köpekleri İçin Uygun Fiyatlı Mama Önerebilir Misiniz?

eylu

Sokak köpekleri için uygun fiyatlı mama önerebilir misiniz? Maalesef bütçem kısıtlı. Fiyatı 100 TL 'yi aşmaz ise iyi olur.

11 CEVAP

Mehmetkr

Mystic, econature, enjoy, kays dog (çok ucuz), fiyat performans olarak en iyi de Dr.sacchi

ahsenyildiz

econature ve enjoy

ChuchNorris

Normalde king yiyorlardı. Kingi de bimden satıla çorbalıkla karıştırıp o şekilde servis ediyordum bu şekilde sanırım 3 paket devirmişizdir. Sonra Enjoyu deneyeyim dedim. ALLAH kahretmesin. Zorla yediriyorum neyse ki az kaldı. Bir de bi kaç olumsuz yoruma denk geldim enjoy için. Köpekleri hasta ettiğine dair. Bu ay proplan somonlu aldım. Ayı gibi pahalı bu arada ama onu ilave katkısız çatır çutur yiyolar. Mideleri bayram etsin. King i de yiyolar bu arada keşke enjoy hayatımı kararttı

ahmetzz

Kennel Köpek maması ********** 'da 15 kg 131 TL ye Sokaktaki Köpekler için mükemmel

ahmetzz

Kennel Köpek Maması T E M İ Z M A M A da ucuz

Lolacikk

Ben sokak köpeklerine enjoy kullanıyorum. Hem fiyatı uygun, hem de severek yiyorlar.

Mehmetkr

15 kilogramı mi 100 TL'den ucuz istiyorsunuz?

eylu

15 ya da 7,5 kilogram olabilir. 5 kilogramdan az olmaması daha iyi

Mehmetkr

Ben paraya çok sıkıştığım dönemlerde 15 kilogramı 50 60 TL'lik mama almak yerine barınağa gidiyordum sagoldunlar onlar econature,enjoy vb ellerinde hangi mama varsa veriyorlardı onlarla besliyordum

eylu

Yol üzerinde gördüğüm çocuklar için istiyordum. Evde köpek maması var ama onu hepsi yemiyordu. Öneriler için çok teşekkürler :))

zibityus

kendiniz hazırlayın o fiyata belseyici bi şey olmaz