Tuvalet Takibi

SerraYanmaz

Birden fazla kedisi olanlar tuvalet takibini nasıl yapıyorsunuz? 3 kedim var birinin bugün kakasını yaptığından emin değilim hep peşinde dolaşıyorum ama uyurken yemek yerken takip edemiyorum hepsinin de kakası birbirine benziyor 😁 kabız mı normal mi nasıl anlarım?

3 CEVAP

SerraYanmaz

ahsenyildiz

hasta kedinizi bir günlüğüne başka bir bölümde tutun ve frklı bir tuvalet kabını yanına koyun

Salihaylmz

Ayri ayri tuvalet kaplarını kullandirirsaniz daha iyi olur bence hem biri hasta olursa digerine bulasmaz hem de tuvalet kontrolünü daha iyi yaparsınız. 2 de değil 3 kedinin ayni tuvaleti kullanması pek uygun değil tabi siz bilirsiniz de