Erkek Kedime Yoğurt Suyu

Berrefilizzz

Sıkıntı olur falan yazmış birileri bu hafta 2 kez verdim veterinerimiz verin dedi ama burda idrar yolları tıkanır vs şeyler okudum kafam karıştı

3 CEVAP

Jabbar

Benim veteriner direk yoğurt tavsiye etmişti kendim yaptıgım yogurtu veriyorum senelerce hiç sorun yaşamadım . Yoğurt suyunu neden tavsiye ettti özellikle bi nedeni varmı

Berrefilizzz

Yoğurt suyu derken ev yoğurdunu ısıtmak amaçlı kalorifer üstüne koyuyorum baya su oluyor sindirimi hassas olduğu için önermişti

Jabbar

Kalan su kalsiyumdan zengin olabilir böbreğe ağır gelip kalsiyum okzalat taşı yapabilir. Benim kedimde sindirimi hassas veterinerim ara ara enterococ içeren probiyotik veriyor farklı markalarda