Kedim Reis Değişik Davranıyor

kopekhayrani

Benim kedim gerçekten çıldırdı artık ben uyurken kaçmaya çalışıyor bi kaç kere kaçtı bulduk onu hergün gezdiriyorum oynatıyorum ama yok artık dedirtti günde 4 saat oynuyor ve geziyoruz 1saat te mırıldama bakışma koşturma evin içinde ama yok gene yapıyor gene yapıyor:(

6 CEVAP

milodelisi

Kısırmı kendileri acaba, kısır değilse koku bırakma, evden kaçma gibi işlere kalkışabilir.

Queeninannesi

Evden kaçmasının sebebi kısır değilse kızgınlığa girdiğindendir

aycacetin2472

Daha çok küçük kısır değildir büyük ihtimal

kopekhayrani

Kısır değil di bulduğumda kısır aşısı da yaptırmadım

Queeninannesi

Kaç yaşında ? Yaşı uygunsa kısırlaştırın o zaman kaçmaya çalışmaz

Nayeli

Benim kedim dört haftada altı kez evden kaçabildi!! Kızgınlığa girdi için evin kapısının Koluna deli gibi Zıplayıp . kapı kolunu açıp kaçabiliyordu açabiliyordu kapıyı. Şaka gibiydi. Neyseki artık kısırlaştıdık ve ben ve kedim rahatladık :)