Kesimin Kulağı Kanıyor Acil

aycacetin2472

Arkadaşlar kedimin kulaginin ucu kesilmisti kabuk oldu. Yarısı çıkmıştı oda kasirken tamamen soydu. Şuan baya kaniyor hemen pecrteyle sardim kanaması durdu. Başka napabilirim. İlk kesildiğinde de kanamisti. Kuruduktan sonra bidaha kanamamisti.

8 CEVAP

Queeninannesi

Evde en fazla peçeteyle idare edebilirsniz :/ eğer çok aşırı kanıyorsa veterinere gidin

Queeninannesi

Aa ne ameliyatı :o

Queeninannesi

Boyunluk bulsanız keşke :( geçmiş olsun inşallah iyileşir bir an önce

Queeninannesi

Ama yine ısırır zıbının üstünden. Yani ben boyunluğunu bazen çıkarıyodum çünki rahatsız oluyodu. çıkarınca hemen yarasını ısırıyodu yalama değil resmen ısırıyo çekiyodu ipleri :(

aycacetin2472

Teşekkürler kanaması durdu. Gayet iyi şuan. Bide Queeninannesi. Kızım tekrardan ameliyat geçirdi. O kadar endiselenmemin bi sebebi varmış demekki :\

aycacetin2472

Kızımın dikisleri.açıldı..tekrar ameliyat ettiler.ama şuan iyi .estetik dikiş yaptırdık. Ama yine yalıyo. Boyunluk burada satilmiyo gündüz izin vermiyoz.ama yine gece yalıyo veteriner bu sefer. Dikisleri acamaz dedi ama yine bana aciliyo gibi geliyor. İnsallah acilmaz

aycacetin2472

Yalamaması için bebek zibini bakicam bi.arkadaş öyle.yapmış.deneyecegim artik. Napcami şaşırdım korkuyorum

aycacetin2472

Bilmiyorum artik ne.yapacağız yarin bz kendimiz.yapmayi denicez bakalım :\