Kedim Köpüklü Su Kusuyor

Kedim dün sokağa kaçtı. Bir saat sonra geldi . Aslında normal görünüyordu ama sabah köpüklü su kustugunu gördüm. Dışkısını yapamıyor ,hiçbir şey yemiyor içmiyor iştahsız, çok halsiz görünüyor. Yarın veteriner e götüreceğim ancak şu an için yapabileceğim bir şey var mı bilmiyorum. Kendimi çaresiz hissediyorum zehirlenmiş olabilir mı? Bana yardım edin lütfen

5 CEVAP

Queeninannesi

Veterinere götürün hemen hiç normal değil :( geçmiş olsun

Götürdüm bugün çok şükür ki zehirlenme değilmiş. Ateşine baktı 39.1di üşüttüğünü söyledi. Dolven ateş düşürücü ile largopen antibiyotik veriyorum şimdi. İnşaAllah kısa sürede iyileşir kuzum

Çok teşekkür ederim bu arada

Queeninannesi

Geçmiş olsun :)

Puppy730

Geçmiş olsun.