Kedim Elimi Isırıyor

Goupe

Merhaba kedim yavruyken dişleri kaşındığı için ısırıyordu fakat şimdi dişleri çıktı ama hala ısırıyor. Biryerde elimize kolonya sürmek işe yarıyor diye okudum bugün denedim elime sürüp oynadım elimi ısırdığında hemen bırakıp kaçıyor veya başka taraflarını ısırıyor. Benim nasıl yapmam gerekiyor bu işi ?

8 CEVAP

Goupe

Keşke sadece elimi ıssırsa yüzümü kaşımı gözümü ağzımı burnumu neremi bulsa ısırıyor ayağımı yakalaması zaten hayat gayesi :D

Edadv

Kedi bu ısırır çok takılmayın :) saldırı şeklinde olmadığı sürece sıkıntı yok

LaziBozo

Benimki de ayni.ellerim kollarim jiletci gibi oldu ciziklerden dolayı :D gerci ben de hakediyorum oynama ve sevme seklim yuzunden ama kendisinin de durup dururken burnum ve suratima atladigi olmuyor degil

Queeninannesi

Benimki de nerdeyse bir yaşında hala oyun anlayışı elimi ısırmak :) ısırmaktan başka bişey yapmıyo. Sanırım bundan sonra vazgeçiremeyiz alışmıştır

Bazı kediler sert mizaçlı olur o sizi sevme şeklidir büyük ihtimal

Benimki ellerimi sakladıgımda çenemi bile ısırıyo henüz bende vazgeçirmenin bi yolunu bulamadım

yanik_kedi

Valla benim kızım elimle yetinmiyor burnumu bile ısırıyor oyun zannettiklerinden kaynaklı bi durum :)

Sizinle oyun oynuyor. Kediler asıl pettir isteği dışında dokunmaniza izin vermez. Böyle bir anda olabilir