Kısır Kedi Maması Önerisi

Milovat

8 aylık kısır erkek N&D Pumpkin Tahılsız Bıldırcın Etli Balkabaklı ve narlı kısırlaştırılmış kedi mamasi aldım ancak dün ndnin çok yağlı olduğuna dair bir şeyler okudum. Kitten kullanırken yağlı oldugunu fark etmiştim ama henüz kısır değildik ve kedimin yediği tek mama nd, seçici bir kediydi. Şimdi kısırlaştırmadan sonra iştahı çok açıldı ve çene aknesi de var yağlı mamadan ötürü de olabilir bu bilmiyorum. Kısır kedi maması önerisi olan var mı, kafam gerçekten çok karıştı.

1 CEVAP

idunn

Ben şuanki kedimi sahiplenmeden önce başka bir kedi için bakmıştım. Bilmiyorum sever mi ama Royal canin indoor gibi bir şey vardı.