Yavru Kediye Makarna Verilebilirmiş

Panky55

Yavru kedime şade makarna verebilirmiyim kuru mama yiyor ama ödül olsun diye azıcık verilir mi

6 CEVAP

Puppy730

Hayır verilmez. Ayrıca azda olsa ev yemeğinden sonra kuru mamayı reddedebilir. Ödül olarak ödül mamalarından alabilirsiniz.

yanik_kedi

Bende puppy730 gibi düşünüyorum kuru mama en iyisi ödül olarak yaş mama ve ödül mama tercih edilebilir

Gofretsla

Kim söyledi çok merak ediyorum bence siz uydurdunuz da neyse...

tika_waylan

Ben odul mamasi veriyorum farlilik olsun diye yas mama veriyorum. Orijen'in kurutulmus et olan odul mamalarindan. Makarna falan gerek yok vermeyin makarna karbonhidrat kedi dedigin hayvan etcil avci bir hayvan. Odul yas mama olarak ben olabildigince bol etli seyler veriyor. Kuru mamasi da zaten veterinerinizin size uygun olarak gordugu duzenli olarak ana besin kaynagi olarak olacak. Ama ev yemeklerinden vermezsek daha iyi olur ha ben de bazen peynir veriyorum kahvalti yaparken azicik dogru oldugunu pek sanmiyorum acikcasi ama yagsiz peynirden azicik veriyorum belki onu bile vermemek lazim.
Yagsiz yogurt verebilirsiniz bu sekilde ek olarak bir kasik falan cok abartmadan.

Nayeli

Bu tarz şeyler vermemeniz gerekiyor

Panky55

Teşekkür ederim