Kızıma İsim Önerisi???

Napim

Kız bir kedi. İsim önerilerini aşşağı yazın

22 CEVAP

Maya,kızımızın ismİ,.Bereketide çağrıştırıyor :)

Pisiuuu

Maşallah çok güzel bir kedi
Luna
Yumak
Venüs ki gezegen isimleri çok kullanılıyor şuan
Mars
İnternetten de bakabilirsiniz ama genelde onun karakterine göre koymayı tercih ediyor bazıları

chuckysmom

Benim 6 yaşında dışarda baktığım bir dişi kedim var adını Katya koydum😂 yürüyüşü falan çok hanım hanımcık olduğu için😂😂 katya dedim bence o yüzden

TinaTina

Nova olsun bence, uzayla alakalı bir şeydi, bu arada çok tatlı, tüyleri kadar ömrü olur inşallah 😊

baranertaga

Minuş

Regina :) Latince Kraliçe demektir. Uzun, sağlıklı bir ömür dilerim.

ferhat05

Leyla, Aslı falan olsun :D

Mustafanacar

Bence karakterine Göre koyun.

Napim

😍😍😍😍😍

Napim

Teşekkürler karakteri çok hareketli ve haylaz sürekli kardeşlerine bulaşıyor 😂

FeyzaZeynep

Lila
Pırtık
Pakize

Maya,kızımızın ismİ,.Bereketide çağrıştırıyor :)

karamelgece

Pati
Yumak
Bella

ahsenyildiz

hermonie bambi maya lulu

Canann61

Lola- Bella- Müezza( peygamberimizin kedisinin adı)