Mamadan Kaynaklı Koku

ceydatpcu

Arkadslar kizlarm 3 aylık royal canin mama kullniyrdum vet daha kaliteli mamaya gecin proplan yada hills dedi bugn hills ton balıklı mama kullnmaya basladik tabiki karstrarak verdim ama kakalri felaket kokuyr tesadufmudr mamadanmidr bu mamayi kullanan arkdslar varmı

20 CEVAP

ceydatpcu

Aynen royal canin de aşırı derecede kaka yapiyrlar hillse bugun geçtik daha önce kedi beslemedgm icin bilmiyorm da hiç konserve mama veryrm sabh akşam oda hills

ceydatpcu

Gofretsla siz hangisini kullniyrsnz hills daha bugün başladım birsuru para verdm vet önerince aldm

ceydatpcu

Yanık kedi aslnda hills 2 seçenek vardı yavru kedi icin ton balıklı ve tavuklu ton balıklı daha pahalıydı daha iyidr diye onu aldm

Puppy730

Neye geçmeyi düşünüyorsunuz?

Gofretsla

Acana iyi seçim