Hayvan Malzemeleri Mağazası

Duman14

İstanbulda hayvan malzemeleri satan (petshoplar dışında ) bir yer biliyormusunuz internetten alınca beklediğim gibi gelmiyo göğüs tasması ve bir kaç oyuncak almak istiyorum annem gidip bakarız dedi ama araştırınca pek bir yer bulamadım bildiğiniz kaliteli bir yer var mı petshoplara gidince o zavallı hayvancıklara acıyorum ya ne alacağımı unutup geri dönüyorum sinirimi bozuyo o çalışanlar zaten hayvanın suyu bitmiş doldurmuyorlar

3 CEVAP

Ortakoypetrepublic instagram kullanıcı adı ordan iletişime gecebilirsin hayvan satışı yapmıyorlar

milodelisi

Ne taraflarda arıyorsunuz? Tarabya tarafında bildiğimiz çok ama çok güzel bir yer var, eve siparişte geliyor. Sahibininde kedisi olduğundan çoğunlukla kedi için mamalar dolu ama bi o kadarda köpek maması var. Egzotik hayvanlar için mamalarda mevcut. Asla ve asla hayvan satılmıyor, hatta dükkanın onunde bir sürü kedileri var. Normalde satılmalık gelen kulubelere girmelerine izin veriyor:) Süperler kısaca,

Duman14

Fatihte oturyorum karşı yakada olmasa iyi olur gidiş zor olur çünkü