Mama???

yanik_kedi

Merhaba arkadaşlar...mama konusunda bir çok forum açıldı ve belki de artık sıkıldınız benim kedim henüz iki buçuk aylık bi bebek ama annesinden maalesef çok erken ayrıldığı için bünyesi hassas ve protein miktarı bol olan bir mama lazım kızıma bünyesi hassas... normal de hills kitten kullanıyorum ve çok memnunum hiç bir sıkıntım da yok fakat burada bazı arkadaşlar bu mamayı kötülüyor ve benim içime kurt düştü şimdi bi sorun çıkmasa da ilerde de çıksın istemem sizce hangi mamaysa geçmeliyim ?? Yada mamayı değiştirmeli miyim gerçekten çok kararsız kaldım bi yol gösterebilir misiniz ??? şimdiden herkese teşekkür ederim

19 CEVAP

yanik_kedi

Kendini bilmezin biri konuşuyor işte!!...

yanik_kedi

İşte bende bu yüzden kararsız kalıyorum kimi övüyor kimi kötülüyor
.... duman14 bilgi alırsam paylaşrım

Patim34

Kesinlikle değişime gerek yok Halam kedisine kullanıyor ve çok memnun kedisine bir buçuk aylıktan beri hills kullandı şuan 4 yaşında kedisi ve turp gibi kimseye aldanmayın kaliteli mamadır hills

Dido8

Bence sen kedi bakma bu asabilikleee!!!!!!!!