Sanabelle Bozita Brit Care

Cansumuezza

Uzun süredir ND balkabalkli bıldırcınlı kısır kedi maması kullanıyoruz bunu seviyor ve yiyor. Sevdiği mama çeşidini bulana kadar canımız çıktı ama simdiy ND nin içeriği hakkında değişmiş vs gibi şeyler görmem ustune paketi kontrol ettim. Taze bıldırcın eti ve kurutulmuş bıldırcın eti yazarken şu an bıldırcın ve susuz bıldırcın proteini yazıyor. Farmina ile iletişime geçtim ve içerikte değişiklik olmadığını yurt dışında çeviri ile ilgili bi yanlışlık olduğunu söylediler. Bana kalırsa buda saçma bişey. Her neyse yazdığım 3 mamadan birinin kısır çesitini alacağım . Seçici bir kedi hangisini daha cok beğenir deneyimi olan yada baska mama onerisi olan varmi? Acana alerji yapıyor onu onermenize gerek yok

17 CEVAP

Cansumuezza

Umarım beni kedimde severek yer

Cansumuezza

Teşekkürler brit sipariş ettim ama oda içime sinmiyor zaten bakacağız. ND içerik değiştirmediğini mama üstündeki yanlış çeviriden dolayı siteyi de ona gore güncelldiklerini söylüyor bu arada. İkisinin farklı Bilgi icermemesi için. Bilemiyorum takip edeceğim farminayi bu sorun ortadan kalkarsa yine devam edebilirim.