Kedim Et Tutmuyor

mirmirto

merhabalar kedim 4 aylık ve o kadar hareketli ki.. doğal olarak zayıf ve et tutmuyor. internetten araştırdığıma göre yumurta, yoğurt önerileri var. acaba mama dışında ne gibi takviyelerde bulunabilirim kilo alması için?

7 CEVAP

Duman14

Et suyu veriliyor yaz mevsiminde karpuza bayılırlar tabi koca bir tabak vermeyin az bir şey yoğurt ve haşlanmış yumurta sarısı tuzssuz peynir verebilirsiniz süt vermeyin

Queeninannesi

Süt yoğurt yumurta peynir süt ürünleri kesinlikle verilmez kedilere. Sindiremezler süt ürünlerini. Hele ki yumurta hiç verilmez. Ayrıca kilo almasını istiyorsanız kediler için vitaminler var onları kullanın.

mirmirto

çok teşekkür ederim ^^

milagro

Yumurta midesini bozabilir 3-4-5 aylar tam oyun çağı Ondan sonra sakinleşir hareketliliği azalınca kilo almaya başlar sonra mamayı düzenli verirseniz kilosunu korur mide ve bagirsagina rahatsızlık vericek şeyler vermeyin yumurta süt gibi

Gofretsla

Öncelikle mamanın markası nedir? Bu çok önemli

Duman14

Yumurtanın sarısı haşlanmış şekilde bana burda önerilmişti peynirde aynı şekilde önerildi

Gofretsla

Cevap verecek misiniz?