Kızımın Irkını Merak Ediyorum Bilen Varmı

OzlemMercan

2 aylık kızımın ırkını merak ediyorum calico diyorlar ama kürk renginden dolayı calico değil mi tip olarak hangi ırk bilemedim

9 CEVAP

Mehmetkr

Kürk rengi ile zekanın ne ilgisi var ki bilmediğimden soruyorum.
Köpeklerde 3 renk,brindle, blue gibi kürk renkleri var ve bunların zekaya hiçbir etkisi yok tamamen ırka bağlı

Denizygt

Tekir calico benim kızımda öyle 3 renkli çok zeki oluyorlar

Ecemecme

Çok tatliymiş kediniz Allah sağlikli ömür versin. Calico tüylü bir tekir

Zeynepulku

Evet kızınız calico

OzlemMercan

Hiç tekir gibi değil aslında

Denizygt

@Mehmetkr Oyuncu Yapıları Daha Fazladır
Bir kedi türü olmalarına karşın onlardaki ortak özelliklerden biri, oyunculuk yeteneklerinin ağır basmasıdır. Zekâları ile birlikte bütünleşen bu yapıları, Calico kedi türünün öne çıkan bir özelliğidir. Mehmet bey Genel olarak araştırırsanız sizde görürsünüz farkı benim çevremde bir çok arkadaşımın kedisi var ve benim kızımla kıyasladığımda onlardan çok farklı bi çok kelimeyi anlıyor çok akıllı ve eğitime daha açık

ferhat05

Büyüyünce daha iyi anlarsınız ırkını. Yavru kediler birbirine benzeyebiliyor. En kötü ihtimal evden kaçan bir british shorthair'dır ebeveynlerinden biri der geçeriz. Irkı çok da önemli değil. Ama bence tekirdir. Bizim Paşa'nın da eski fotoğraflarına bakarsanız görürsünüz değişimi. Sizinkisi kadar tombul değildi sonradan şişko oldu.

OzlemMercan

Benimki de tombul değil hepsi tüyleri aslında😃 evet aşırı oyuncu ve yaramaz ☺️

OzlemMercan

Çok teşekkürler