Sizce Yavru Kedime Nasıl Oyuncaklar Almalıyım

Panky55

Kedimin tüylü topu,ve iki tane bebekler için küçük plastik sert topu var ve benim yaptığım küçük bir yastığı var.sizce başka oyuncak almalımıyım ?nasıl oyuncaklar almalıyım?

10 CEVAP

ilanekle

Kediler kutuları çok sever kutulardan eğlenmesi için oyun yeri falan yapabilirsin. İnternette var bazı fotoğraflar. Onları örnek alıp yapabilirsin.

Nayeli

Benim oğlum en çok oltasını seviyor bi de önüne attığım kağıttan sıkıştırılmış toplarını:) kızım da tüylü sopayı seviyor. Örtü altından gizleyerek çıkarıyorum bayılıyor

Panky55

Teşekkür ederim çok sağolun

Gofretsla

Olta alabilirsiniz keyifli zaman geçirecektir:)

yanik_kedi

Olta top kurmalı fare eğlenecektir :))

Panky55

Teşekkür ederim çok sağolun

Panky55

Evet doğru çok haklısınız

Master_Star

Evet olta güzel olabilir:) ya da elektrikli fare falan:)

Duman14

Kutularda geçebileceği yuvarlak bölmeler açarak oyun evi yapabilirsiniz ya da alğminyum folyolardan top yapabilirsiniz evde her şey yapılır zaten almaya gerek bile yok bir sopanın ucuna bağlanan topla bile oynar yani :)

Panky55

Evet doğru çok haklısınız