Kedinizi Gezdiriyor Musunuz?

SerraYanmaz

Balkonda oturmayı çok seviyor göğüs tasması alıp gezdirmeyi düşünüyorum kedisini gezdiren var mı dışarda nelere dikkat edilmeli ellerine bı şeyler batar mı
Dışardan korkuyor aslında kapı açık olunca apartmana kafasını uzatıp geri kaçıyor dışarı çıkarırsam alışır hep ister mi

10 CEVAP

elifozzdemiir

ben yazin cikariyordum ama evimin yakininda degil arabayla sahil kenarina falan gidiyorduk az kedili yerlere falan bahceye falan cikarirsam hep gitmek ister diye dusunuyorum bir de kedi falan geliyor riskli

Mehmetkr

Dışarıdan korkuyorsa bence hiç alıştırmayin sonra sürekli çıkmak ister. Ama illa çıkaracaksınız köpeklere ve diğer kedilere dikkat edin yeter ayağına bişey falan batmaz batsada çıkarırsınız

freepixel

Sağlam bir göğüs tasması ya da giysi tasma kullanın. Çünkü basit tasmadan bir şekilde kurtuluyor. Başıma geldi, neyseki pek kaçma huyumuz yok :) Tabi sonrasında hemen tasmayı değiştim..

alabalik32

Balkona bile çıkarmıyorum. Dışarısı pislik mikrop dolu.

melis1881

ben çıkarmıştım gayet kaliteli zaman geçirmiştik ama kedilere dikkat etmek suretiyle

nurteinn

Ben nereye oğlum oraya,arabayla geziyoruz sonra boxdan çıkarıyorum zaten yanımdan ayirlmiyor öyle bakınıyor bu zaman kadar hiç kaçmadı o da mutlu oluyor sanırım

gayelise

Alışık değilse çıkarmayın bence

SerraYanmaz

Bu yıl inşallah kar yağarsa çok çıkarmak istiyorum etrafta çok kedi yok yazın parazit pire vs yüzünden çıkarmak istemiyorum

elifozzdemiir

patilerinden usutebilir bence karda cikmasi yazin cikmasindan daha tehlikeli dis parazit olursa zaten sorun olmaz ki ben cikardigimda dis parazit yaptirmamistim daha 4 gun kampta benimdeydi hep disaridaydi yani 4 gun boyunca tabi riskli yine yaptirip cikartmak daha iyi

Buketbayraktar

Ben ancak çantayla çıkarıyorum bizim ev bahçe katı yazın balkondan göğüs tasmasıyla bıraktım Bi kaç kez ama sonra balkon panjuruna çıkıp çıkıp bağırdı çıkmak için alıştırmamak lazım kaçmaya meyilli oluyorlar