Acill Yardım

Duman14

Aşağı kata indiğimde annem kediye hurma veriyordu seviyor diye tatlı verme diye çıkıştım bunun şekeri tatlısı kendisinden glikoz yok diye vermeye devam etti veterinere sor dedim sorarım dedi vermeye devam etti eminim zararı vardır ama bilgisi olan biri açıklayabilir mi kesin olarak endişeleniyorum şuanda yemiyo ama zararlıdır diye tahmin ediyorum yardımcı olun lütfen

3 CEVAP

Queeninannesi

Tam emin değilim ama zararlıdır büyük ihtimalle. Sonuçta hurma da tatlı ve şekerli birşey

Puppy730

Zararlıdır yani. Ama bir seferlikbnir şey olmaz merak etmeyin. Bir daha vermeyin yeter.

yanik_kedi

Bence de zararlı çünkü şekerli bi besin bidaha vermemeye dikkat edin tek seferden bişiy olmaz