Neden Artık Tuvaletine Yapmıyor

Basakezgi

Orti 9 aylık british shorthair tuvaletle ilgili hic bir problemimiz olmadı ve fakat 20 gündür lavaboya koltuğa ekmek sepetine çiş yapıyor büyük tuvaletini kumuna yapıyor ama diğer türlü yapmak istemiyor sebebi ne olabilir kumu aynı tuvaleti aynı

5 CEVAP

Superisi814

Sizin tarifinize göre kediniz kizginliga girmiş ve koku birakiyor..🙂

Ftmkrtl

Kısır mı

Pablos

Kizginliğa girmiş

betultekin02

Kızgınlıktan dolayı olduğunu düşünüyorum ama idrar yollarında sıkıntı olabilir. Bu tarz durumlarda genelde farklı yerlere çişlerini yaparlar. Uygun bir zamanda hekiminize danışarak kedinizi kısırlaştırmanızı ve idrar tahlili yaptırmanızı öneririm.

Basakezgi

Yok kısır değil bende öyle düşündüm kızgınlık diye ama 1 ay sürer mi veterinere götürdüm ama Doğubayazıt ta yaşadığımız için malesef burda kediye bakabilcek veteriner bulduğum için bile şanslıyım baktı sadece biseyi olmadığını söyledi