Erkek Kedimin Cinsel Organında Akıntı

chromatica

4 aylık erkek kedim uzanırken fark ettim, cinsel organının üzerinde seffafımsı akıntı tarzında bir şey vardı acaba çiş filan olabilir mi onu yalayıp temizledi çünkü çok korkuyorum bir şeyi var diye lütfen yardımcı olur musunuz

4 CEVAP

betultekin02

Şeffaf akıntı genellikle zararsız oluyor ve kızgınlıktan kaynaklanıyor ama kediniz henüz küçük. İdrar yollarında sıkıntı olabilir. En kısa zamanda muayene ettirmenizi öneririm. Biz de şeffaf akıntı şikayetiyle gitmiştik idrar tahlili yapıldı ve idrarında kristallenme olduğu ortaya çıktı.

chromatica

@betultekin02 sonrasında ne olmuştu peki şu an durumunuz nasıl?

betultekin02

2 paket tedavi maması kullandık toparladı. Biz erken farkettiğimiz için kolay toparladi, çok ilerlememişti.

chromatica

sanırım benim kedide kızgınlıktan dolayı oldu, çünkü 2 gündür peluş oyuncağa kelkinmeye çalışıyor :D