Kedim Geceleri Uyumuyor

Senasakar

Bir kaç haftadır bu şekildeyiz. Gece mamasını ve suyunu kontrol ederek uyuyorum. Herşey her zamanki gibi ama o yinede beni uyandırmak istercesine ımmm mömm diye ağzıyla sesler çıkarıyor. (Miyavlamayı beceremiyor). Uyanıyorum biraz evi geziyoruz beraber balkona çıkarıp hava aldırıyorum bir kaç saat uyuyup tekrar aynı şeyi yapıyor. Geceleri uyuyamaz oldum. Sıkıntısı ne olabilir?

9 CEVAP

tugcerkovan

Benimkide öyle:) Birşey istiyor gibi beni nazik nazik uyandırıyor ilk etrafımda bığğğğ tarzı sesler çıkararak dolaşıyor, bende çiftleşme isteğinden sanmıştım, belki sevgi gösterirsem geçer diye düşünüyordum, sonra yatakta gezip nefesimi buluyor ıslak bir burun değiyor tabi yüzüme sonra da yanağımı yalıyor:) ne oldu oğlum diyorum alıp kucağıma bastırıyorum mırrr yapıyo sev beni diyo, baya bi seviyorum, zannedersem sıkılıyor ve hadi kalk beni sev güne başlayalım sabah oldu tarzı şeyler söylemek istiyor:)

tugcerkovan

Merhaba, benim kedim de böyle, kısırlaştıktan sonra da devam ediyor mu? Ben çifleşme isteğinden diye düşünmüştüm. Benimki gün içinde fazla uyumamışsa 12 ile 5,5 arası benimle uyuyor yanyana. Ancak kimi zaman 4 olur kimi zaman 5-5,5 mutlaka kalkıp beni uyandırıyor, bizde bi geziyoruz, bazen mırlıyor ve seviyorum yarım saat sonra tekrar uyuyor. Bende alıştım artık az uykuya.

Senasakar

Hahah şaka gibi ama kısırlaştırıldıktan sonrada devam etti. Bir şey istermişcesine ama ne olduğunu anlayamamak beni üzüyor. İlk başlarda böyle değildi. Geceleri uyanıyordu ama su falan içip uyuyordu. Sıkıntı uyanması değil zaten beni uyandırmaya çalışır gibi özellikle

polo

ahah son bir haftadır poloda öyle önceleride yapıyordu ama ya ilk yattıgımda yada uyanmama yakın şimdi bütün gece kızgınlık döneminde onu biliyorum ama uzun zamandır akşam olsun istemiyorum o sesleri içimi acıtıyor uyuyamıyorum ikimizde çok mutsuz oluyoruz ama susmuyor asla yatak odasının kapısını kapatsam daha beter oluyor idrar yollarındaki sorundan dolayı kısırlaştırma yapamadık ama bu dayanılır gibi degil gündüz çıt yok ben kalkıp ayakta olunca sorun yok ama ne zaman otursam veya yatsam başlıyor günlerdir bir çözüm arıyorum bende

tugcerkovan

Ne kadarlık kediniz erkek sanırım sevgili Polo? tabi ben kapıyı kapatsam vaauvv vauuv şeklinde aralıksız miyavlar ve çıldırır. Sanırım kızgınlık döneminde en iyi şey bol bol onu sevmek ve okşamak. sevdiği yiyecekleri vermek ve oynatmak. bende kısırlaşırsa geçer umudundayım ve de tabi yaşları ilerledikçe geçecektir.

polo

tam 1 yaşında şuan ve ayrıca kendimden çok onu sevdigim bi dönem çok pis nazını çekiyorum ama umarım geçici bir dönemdir operasyondan sonra normale döner çünkü eskisi gibi evin içinde koştursun oynasın keyfine baksın istiyorum

Senasakar

Naz çekmek hiç sorun değil artık benim için sadece o gündüzleri uykusunu alırken ben uykusuz kalıyorum gece yine aynı şeyler ona yanıyorum :(

polo

dedim ya işte bende akşam olsun istemiyorum az sonra uyanır bir mahmurluk bir gezinme turlama saat 23:00 gibi başlar seramoni sabaha kadar :(

Senasakar

Bu kadarını tahmin etmezdim ben. Çakma aslanlar kimseyi uyutmuyormuş resmen. Hepimize kolay gelsin :)