Brit Care?

AlacaHurrem

Brit Care mama kullanan var mı? İçeriğinde oldukça yüksek oranda et bulunmakta. Ancak Taurin göremedim ve bildiğim kadarıyla kedilerin Taurin ihtiyacının karşılanması gerekiyor.. Royal Canin kullanıyorum ancak kuzenim kendi kedisine Brit Care kullanıyormuş ve memnun olduğunu söyledi. Kullanıp da memnun olan başka arkadaşlar var mı?

7 CEVAP

Queeninannesi

Ben kedimi ilk sahiplendiğimden beri brit kullanıyorum ve çok memnunum bi sıkıntısını görmedim kızımda bayılarak yiyo

Nihana

ben de brit kullanıyorum şu ürün kedimin tüylerine çok faydalı oldu https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/brit-care-sunny-guzel-tuyler-icin-somonlu-yetiskin-kedi-mamasi-7-kg.html

dollfacepersian

Bende Brit Care sunny kullanıyorum. Her yönden güzel bir mama. Tavsiye ederim,RC den çok daha iyi bir mama. En başta RC kimyasal koruyucular ile korunuyor. Brit Care doğal koruyucular ile korunuyor

fatmatina

Ben de Brit Care kullanıyorum ve içime sinen bir mama kedim de severek yediği için daha rahat kullanıyorum fiyat/kalite oranına bakacak olursak da çok iyi kalitesine göre gayet uygun bence.zira daha az kaliteli olup da daha pahalı mamalar da var.

AlacaHurrem

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Brit alıp denemeyi düşünüyorum umarım kedilerim sever :)

Brit Care hakkında bir tecrübem yok ama royal canin kullanma derim, bazı veterinerlerin anlattığı ve şişirdiği kadar iyi bir mama değil hatta verdiğiniz paranın yarısı etmeyecek bir mama.kullandığım için biliyorum yoksa yorum yapmam zaten. hangisi dersen? Epeydir bozita kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. veterinerimde herşeyin yolunda olduğunu söyledi tavsiye ederim kısacası.