Kedimin Kulağının Arkası Kızardı

MinikPati191

Fotoğraflardaki gibi sanki kulağının arkası kızarmış gibi geldi bana. Fazla bir kaşınma durumu yok. Bu kızarıklığı yeni fark ettim ama normal mi yoksa bir deri rahatsızlığı mı var anlayamadım. Vete yakın bir zamanda gideceğiz karma aşı için o zaman bunu da soracağım ama şuanlık ne yapabilirim.

3 CEVAP

Tengu

Fotoğraflarda normal duruyor ama veterinere gidene kadar elma sirkeli suyla silebilirsiniz

aleynaaoz

kulak uyuzu olabilir, benim kedim de bütün gün kaşıyıp kızartıyor kulağını. kulağının içinde siyah-kahverengi, toz gibi kirler var mı?

MinikPati191

Fotoğraflarda tam belli olmamış ama normal derinin renginden çok farklı ve kızarık ne sebep olmuş olabilir