Veteriner Kliniği ?

Merhaba arkadaşlar gerçekten şuana kadar çok memnun kaldım dediğiniz veteriner hekimi varmı gaziosmanpaşadayım burdan olmak zorunda değil buraya yakın yerlerde olabilir

3 CEVAP

Senasakar

Çapa civarında yaşam veteriner var. Memnun kalacağınıza inanıyorum.

Biraz araştırmak istedim yorumlarına baktım falan 6 kişi yorum yaptıysa mesela 3 kişi çok kötü diğer üç kişide çok güzel çok memnun kaldım demiş kafam karıştı ilk defa hayvan alıcam ve böyle konuları çok iyi araştırmak istiyorum

hazalsenol

Beşiktaş vetlove öneririm kısırlaştırma ameliyatımızı orda yaptık ve çok memnun kaldık