Acil Kedimin Karnında 2 Tane Şişlik Var

Ahmetemind

Merhaba. 6-7 aylık dişi kedimin karnının üst tarafında 2 adet eşit boyutta şişlik gibi bir şey var.Kedim maalesef kuru mamasını çok sevmiyor yaş mama da veriyorum onuda çok istekli yemiyor bu sebeple zayıf ancak görünürde gayet hareketli sağlık sorunu var gibi gözükmüyor karnındaki bu şişlikler ne olabilir. Veterinere götürmeye gerek varmı? Tüylerinden dolayı gözükmüyor ayrıca resim çekmek için durmuyor o yüzden resim çekemedim

4 CEVAP

Gofretsla

Küçük mama markası nedir?

Gofretsla

Kuru*

Ahmetemind

Bonacibo

Gofretsla

Bonacibo yememesi normal KALİTESİZ bende köpeğime bir ara kullandım ama zorla yiyordu
Diş parazit olabilir çoğunlukla diş parazit olunca karın şişer veteriner şart:(