Köpeğimin Cinsi Ne Sizce

kaju1412

Alırken cinsini bilmiyorduk hala bilmiyoruz terrier ama ne terrieri olduğunu merak ediyoruz bugün vete gittik Australian terrier dedi ama biz pek benzetemedik yani kırma diye düşündük sizce nedir?

7 CEVAP

Mehmetkr

Maltese

Mehmetkr

Kırması olabilir

BurcuAlexx

Bir terrier cinsi, ama maşallah çok farklı ve güzel duruyor❤️

Mehmetkr

Tüylü Jack Russell yazın Google'a bunlardan da olabilir aklıma ilk bu geldi ama Nadir oldukları için bu değildir heralde diye maltese kirmasidir yazdim

zibityus

kıyafet giydirirseniz onu strese sokarsınız

Zeytinyx

Merhabalar barak terrier olarak geçiyor ☺️ yorumumu yararlı bulduysanız patilerseniz çok sevinirim 💖

kaju1412

Teşekkür ederim