Kedim Kendini Sevdirmyor :(

ygmrarsln

yaklaşık 1 ay önce bu siteden bir kedi sahiplendik kedi ilk geldiği gün çok korktu fakat gün geçtikçe eve alıştı fakat kendini hiç sevdirmiyor sevmeye çalıştığımız zaman tırmalıyor ne yapabilirim? :(

3 CEVAP

Queeninannesi

Tabikide ikinci kediye sahip olmanıza gerek yok nasıl bi fikir bu kesmeseker! Kediler özgürdür istediği zaman sevdirir istediği ısırır.

kesmeseker

Asosyal bir kediye dönüşüyor, her kedinin karakteri farklıdır.. İkinci kediyi tavsiye ederim.. Yoksa hiç sevemeyeceğiniz bir kediye sahip olabilrisiniz. 10 yaşındaki ilk kedim öyle :) dokununca yerim tırmığı..

polo

polo ile evde başbaşayız kendini sevdirmeyen bir kedi olsa ne yapardım acaba 165metrekare evde köşe kapmaca oynardık ben kedilerden korkardım ama onun sayesinde çok degiştim en büyük zevkim onu kıstırıp boynunu öpmek karnını öpmek hele uykudan uyanınca daha başka ama ben hiç üstüne gitmedim ilk geldiginde onun benim yanıma gelmesini bekledim kucagıma almayı bırak elimi bile sürmedim birgün baktım yavaşça geldi kucagıma oturdu bence sizde birsüre dogal davranın ev onun olsun bir süre