Kedilerimin Çiftleşip Çiftleşmediklerini Nerden Anlarım

nhazalsahin

Erkek kedimi dişi kedimin üstüne çıkmaya çalışırken yakaladım hemen ayırdım dişi kedim poposunu kaldırmaya başladı korkmuş gibi miyavladı bir kaç kez sonra poposunu temizlemeye başladı iki kedimde de herhangi bir kızgınlık belirtisi hiç görmedik bir kere kızgınlık geçirdikten sonra kısırlaştıracaktım veterinerim böyle tavsiye etti sizce çiftleşmiş olabilirler mi nerden anlarız çifleştiklerini bu arada erkek kedimin pipisine baktım öyle dışarıda falan değildi

7 CEVAP

sforselin

Bence hekiminizle konuşup kısırlaştırma randevusu alın dişi kediniz için. Ne olur ne olmaz.

nhazalsahin

Bu arada dolanıyorlardı evde böyle oyun gibi de olabilir emin olamadım eğer çiftleşiyor olsalardı bir yerde sabit dururlardı herhalde değil mi?

Swberyy

Dişi kediler çiftleşme esnasında çok bağırır sokakta denk gelmiştim cidden korkunç bir sesti bence evin içinde duymama imkanınız yok eğer duymadıysanız yüzde yüz diyemem ama çiftleşmişler gibi gelmedi bana

nhazalsahin

İnşallah dediğiniz gibidir ya çok korkuyorum hamile kalır diye dişi kedime son 1 saat içinde bir şeyler oldu sanki 1 saat içinde kızgınlığa girdi ama erkekte hiçbir belirti yok umarım sadece oyun oynuyorlardır

nhazalsahin

Yarın sabah ilk işim veterineri aramak olacak :(

ferhat05

Benim bildiğim kadarıyla dişi kediniz hamile olmadan anlayamazsınız.

ferhat05

Bir videoda görmüştüm kediler dolanıyodu biraz ama genel olarak sabitti sanırım. O zamanlar kediler hakkında çok bilgili değildim. Arkadaşlar çiftleştirmiş de:
[Öncesini izleyebilirsiniz nasıl davranıyorlar vs. Bu kediler ilk defa karşılaşmış.] (https://youtu.be/EZHuMC3-gpY)