Vitamin Paste

baranertaga

İyi akşamlar arkadaşlar. Resimdeki vitamin paste yi ne kadar sürede vermeliyim? Haftada 1 kere nohut kadar versem fazla mı olur? Bir de bu vitamin bağışıklığı güçlendiriyor diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum acaba yardımcı olabilir misiniz?

6 CEVAP

baranertaga

Güncel

Anonymus944867

Ben kitten paste kullanıyorum günde 5,6 cm yediriyorum çünkü kullanım talimatında öyle yazıyor siz de ne yazıyorsa onu kullanın yazmıyorsa her gün 1,2 cm sıkabilirsiniz

baranertaga

Her gün mü veriym yani?

ferhat05

Multivitamin pastelerinin üzerinde *her gün 1-2cm verebilirsiniz
İhtiyaca göre arttırabilirsiniz" diye yazıyor üstünde. Ben 2 günde bir veriyorum. Bi gün malt bi gün multivitamin.

ferhat05

Tabii bu değişebilir markadan markaya.

baranertaga

Malt yerine kedi çimi kullanıyorum. Fark eder mi