Kedim Bazen Garip Davranıyor

Serap1234

Kedim tanıdığı gördüğü cisimlere bazen ilk kez görüyormuş gibi yaklaşıyor hatta tehdit olarak görüp patiliyor. Örneğin bilgisayarım Yorgan oyuncak gibi cisimlere yaptı. Acaba göz problemi olabilir mi ? Aslında iple oyun oynuyoruz hep ipi takip ediyor.

5 CEVAP

Uslukate

benim kedim kolonya kokusuna yapıyor elimi kolanyalı mendille silince bana da pati attı eşyaları siliyorsanız kokulu bir şeyle kokudan olabilir

Canann61

Hayır hayır endişelenmeyin bu kedinizin canı sıkıldığını oyun aradığını belirtiyor aslında benim kedimde yapıyor aniden tanıdığı eşyalara pati atıp kaçıyor hep evdeler canlari sıkılıyor

xxzdfgqw

benim kedim de yazılan cevapları takip ediyorum :(

Serap1234

Oyun oynamak gibi gelmedi bana . Çünkü ben çok sık oyun oynarım onunla. Daha çok korkuyor. Hatta bazen patiledikten sonra zıplıyor korkudan.

Serap1234

Kedimle 7 aydır beraberiz ve bütün eşyaları biliyor yeni hiçbir şey yok evimizde . Ve ben ona karşı çok ilgiliyim oyununu bakımını asla aksatmam.