Mamalarda Ki Kdv Oranı İçin İmza Kampanyası

Puppy730

Petarkadaş forumlarından birinde paylaşılmış. Yaymak iyi olur herhalde. Büyük ihtimal bir şey değişmez ama bir denemek lazım. [kampanya] (https://www.change.org/p/kedi-ve-k%C3%B6pek-mamalar%C4%B1nda-kdv-indirilsin?recruiter=239469541&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=share_page&utm_term=mob-xs-notification-custom_msg)

3 CEVAP

dollfacepersian

İmzaladım. Gerçekten maddi durumu iyi olmayan insanlar pahalı diye canlarını iyi kaliteli mamalarla besleyemiyorlar. Olumlu bir sonuç olur umarım,herkes canına daha iyi bakabilir

Puppy730

Umarım. Fiyatlar maalesef çok abartılı. Keşke ülkemizde iyi mamalar üretilse de hem biz rahat alsak hem yine ülkem kazansa ama...