Kedim Evin Her Köşesine Çişini Yapmaya Başladı...

Canselg

7 aylık kedim Küçük, bir haftadır evin neredeyse her köşesine çişini yapıyor. 4 aydır düzgün bir şekilde kumuna yapıyordu ve bu haftadan önce hiç böyle bir şey yapmamıştı. Kedisiyle böyle bir problem yaşayıp da çözebilen varsa lütfen bir fikir versin. Teşekkürler:(

11 CEVAP

dollfacepersian

Kediniz erkek mi?
Evde onu huzursuz edecek herhangi bir değişiklik oldu mu?

ygmrarsln

kızgınlık dönemine giriyor olabilir

Canselg

Erkek. Hayır herhangi bir şey olmadı:/

dollfacepersian

O zaman ergenliğe girdiği için koku bırakma amacı ile idrar yapıyordur. Kısırlaştırmayı düşünmüyor musunuz?

Aminto

Kucağınıza alın kuma götürün sık sık ben çok çektim bu dertten ne yaptıysam olmadı en sonunda kum kabı elimde peşinde koştum ve işe yaradı umarım sizde de yarar.

Canselg

Kısırlaştırma için daha erken olduğunu düşünüyordum. Bir yerde bu kadar erken kısırlaştırıldıklarında böbrek rahatsızlıkları yaşadıklarını okumuştum, sıkıntı çekmemesi için bekleriz diye düşünmüştüm. Ama bu problemin en kesin çözümü kısırlaştırma sanırım...

Nayeli

Geçmiş olsun kızgınlık dönemine girmiş bnce

polo

1 şubattan itibaren üçüncü kez çişini dün gece yatak odasındaki oyun sepetinin üstüne yaptı ayaklarına bulaştı ben fark edene kadar heryere bastı gecenin körü tek gözüm kapalı sirkeli su ile sildim yapıyor ama bu durumdan oda rahatsız ve mutsuz idrar yolları yüzünden operasyonu bekletiyoruz ama bu böyle gitmez gece miyavlamaları uykusuzluk ikimizde mutsuzuz keşke bir çözüm olsa....

tika_waylan

Kisirlastirin baska care yok o cis yapma ve koku olayi cok kotuymus henuz yasamadim insallah da yasamam ben de erkek kedi sahibiyim. Vakit kaybetmeyin size de yazik kediye de yazik zaten eger bir sorun olavaksa veteriner beklemenizi soyler

Gecmis olsun kizginlik donemine girmis bulunmaktasiniz 1 hfta gibi bi sure surdu bizim disi kedfimiz var ne kendi yatti ne bizi yatrdi