Taşınma

Duman14

merhaba yazın başlarında 3-4 ay sonra yani eskişehire taşınacağız bu soru için erken biliyorum ama kedim için biraz panik yaptım açıkcası çünkü daha önce yaklaşık 20 dklık bir araba yolculuğu yapmıştık onda bile strese girdi miyavlayıp durdu arabayla gideceğiz ve 5-6 saatlik yol molalarla beraber dumanı ne yapacağımı bilemedim arabada koltukları indirir yer açarız diye düşündüm çünkü 3 kardeşiz arkada oturcaz ve dumana yer kalmıcak zaten hep kutuda tutamam tuvaleti bagajda olcak bagaj ve koltukları birleştircez zaten ama duman biraz korkak bir kedi yolda ne yaparız yani deneyimi olan var mı molalarda (göğüs tasmasıyla beraber) dışarı çıkarabilirim diye düşündüm araba belki strese sokar diye ve kedilerin midesi bulanıyormuş ilk kedim ve bu tarz konularda deneyimim hiç yok eve alıştırabiliriz o sorun değil bir de istanbula tatillerde geleceğiz kedide gelmek zorunda kalıcak mecburen araba yolculuklarını nasıl atlatabiliriz biraz uzun oldu ama bu konuyu düşünüyorum hep şimdiden taşınmaya başladık yavaş yavaş

4 CEVAP

Duman14

şuana kadar hiç çıkadı zaten kasımın sonunda geldi havalar soğuktu ve çıkarmadık ama havalar ısınınca bakkala giderken falan çıkarmak istiyorum dışarıya meraklı ama araba korkutuyor sanırım kısa mesafeli olarak biraz dışarı alıştırabilirim zaten taşınacağımız yerde gezmesi için gayet uygun olacak o zamanda sık olmasada çıkartmak istiyorum evin içinde çok sıkılıyor

HakanCanKinik

Bu tatlı kedicik o kadar huylanır mı ki? :)

dollfacepersian

Arabanın dışında göğüs tasması ile gezdirmek ,düzenli olarak dışarıda gezdirilen bir kedi değil ise çok strese sokacaktır. Tatillerde kaç günlüğüne İstanbul 'a gideceksiniz? En iyisi ortamının mümkün olduğunca değişmemesi de

yanik_kedi

Eğer daha önce dışarı çıkmadıysa çok korkar dışarı çıkınca ve maalesef evet uzun yolculuklarda kediler strese girebiliyor :(