Felicia Mama Aldım Kafam Karışık

Irms

Kafam o kadar karıştı ki artık her ay mama değiştiriyorum hastalıklar yüzünden şu an param da kalmadı o yüzden felicia aldım burdaki yorumlar yüzünden içim rahat etmiyor.... Felicia kullananlar yazarsa sevinirim memnun musunuz

8 CEVAP

chromatica

farkındaysanız bir alakası var demedim. sadece benim de ilk önce feliciaya geçmeyi düşündüğümü ama bir kaç yorumdan ötürü vazgeçtiğimi söyledim :)

Anonymus944867

ekonomik durumunuzu iyileştirene kadar hiç problem olmaz aylarca kullanabilirsiniz fakat sonrasında iyi bir mamaya geçiş yapmanızı öneririm

chromatica

her ay mama değiştirerek hayvanın sağlığı ile oynamış oluyorsunuz, o kadar mama değişikliği iyi değil. felicia bende almayı düşünüyordum ama bir kaç yorumdan dolayı nd mamaya geçtim ama tam başlamadım

Irms

Biliyorum herhalde yararlı bir şey olmadığını nd mamayla felicianın ne alakası var

Ecemecme

Kedinizin ne hastalığı var ve niye mama değişikliği yapıyorsunuz yememe ishal vs yazarsanız belki daha yardımcı olunabilir.

Irms

Hastalık yüzünden mama değiştirmiyorum nd ve acana aldım acanayı baya beğendim ona devam edecektim ama 2 kedim birden hastalandığı için para olarak sıkıntıdayım o yüzden felicia aldım. Etle yaş mamayla destekleyerek versem sorun olur mu kullananlar yazabilir mi içim rahat etsin diye açtım soruyu

Irms

Fiyat farkı çok ya o yüzden dedim nd şu an alamıyorum..

Irms

Ayy inşallah sorun olmasın her şey üst üste geldi