Arkadaşlar Acil

balinannesi

Merhabalar herkese, kedim dün akşama doğru hafif ishal şeklinde sıvı daha sonrasında normal şekilde yani ikisi bi anda kakasını yapmış gördüğümde telaşlandım biraz.. Verdiklerimde ishal yapacak türden şeyler değildi kuru mamasını yiyor, ve haşlanmış tavuk eti havuç patates karışımı bir maması var yeni yaptım taze.. Bugünde sabah normal bi şekilde kakasını yaptı ama az önce tekrar az sıvı daha sonra normal gibi yapmış arkadaşlar kuru mama uzun süredir elimde acaba o yüzden mi oldu vermeyi kessem mi şimdi yumurta haşlıyorum devamlı bi ishali yok günde 1 kez bu şekilde tam ishal gibi değil hareketlerinde de bi gariplik yok enerjisi yerinde veya üşütmüş olabilir mi bilemiyorum yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

nildogcat

Aa tuvaleti balkondaysa da üşütmüş olabilir:(Bizimkinin tüyleri de uzun ama kucağımda dışarı çıkardığım an titremeye başlıyor hiç değilse kışın içeri alabilirseniz tuvaletini daha sağlıklı olur.

nildogcat

Benim de kedimde böyla bir durum olmuştu.Dışkısını incelediğinde veterinerimiz dışkıda mikrop olduğunu gördü ve 2 tane ilaç ve hassas sindirim sistemi maması verdi birde ishalini toparlamak için malt verdi.bizim böyle geçti ama bu bahsettiğim şey de olmayabilir biraz daha gözlemleyin isterseniz.eğer geçmezse bir veteriner hekime başvurabilirsiniz.

balinannesi

Umarım hasta değildir hareketleri de normal olunca hasta olduğunu düşünmedim o yüzden götürmedim veterinere acaba hata mı yapıyorum hemen gitmelimiyim diyorum kendi kendime. Tuvaleti balkonda buralarda aşırı soğuk bu sıralar ve arada balkona gidip vakit geçiriyor dışarıyı izliyor üşümüş olabilir mi diye düşünmeden duramıyorum.. Ama bi kaç gün daha gözlemleyeceğim daha sonra gideceğim umarım önemli bir şey değildir. Teşekkürler cevabınız için