Kısır Ķedime 1 Yaşına Kadar Kitten Mama Kullanabilir Miyim

Cikokral

Kedim Erkek 7 aylık kısır. 1 yaşına kadar kitten kullanabilir miyim? Her veteriner farklı birşey söylüyor çok vete sordum.
Kimisi 1 yaşına kadar problem olmayacağını söylüyor
Kimisi kısır mamaya geçilmesi gerektiği?
Kafam karisti açıkçası

4 CEVAP

Ftmkrtl

Kedinizi en iyi siz tanırsınız kilosu iştahı tuvaleti herseyi normalse 1 yaşına kadar olmasada 9 10 aylık olana kadar bence kullanabilirsiniz sonra kademeli bir şekilde kısır mamaya geçersiniz

freepixel

Arkadaşa katılıyorum. 3 ay daha yavru maması ideal gibi. Ama sonuçta kilosunu filan iyi gözlemlemek lazım.

Cikokral

3.200 gram kilosu veteriner normal demişti

freepixel

Yavru mamasına devam ettiğiniz süreçte kilosunu mutlaka takip edin, veterinere danışın.