Buyuk Terrier

bendis94

merhaba barinaktan buyuk bir terrier sahiplendik tam cinsini bilen varsa soylerse sevinirim aveterinere yasini sormayi unuttum ayrica surekli uyumasi beni uzuyor yasindan mi yoksa eve mi alisamadi

4 CEVAP

serry

3 numara terrierdir tam cinsi dediğiniz şey sanırım budur. ev içinde sürekli uyuması da yaşıyla alakalı olduğunu sanmıyorum benimki de eve ilk geldiği zamanlar uyuyordu sürekli, alışma sürecidir korkulcak bir sey yoktur:) barınaktan bir canı kurtardığınız için de ayrıca tesekkurler mutlu uzun ömürler dilerim:)

izzy

Aynen bende tebrik ediyorum sizi barınaklar ölüm kampı malum uyuması normal benimkide öyle seveceğim zaman kucaklayip alıyorum hala kucagimda horlamaya devam ediyor :)

bendis94

cok tesekkur ederim icim rahatladi gercekten :)

Havanese_Siri

cairn terrier